METROPOL spol. s r. o.
Naši partneři

Úvodní strana

Začal předprodej vstupenek na hudební zážitek podzimu VIVALDIANNO 2015 - Město zrcadel!!!
Veleúspěšný projekt Vivaldianno, za kterým stojí klávesista skupiny Lucie Michal Dvořák a houslový virtuos Jaroslav Svěcený, je zpět! Původně experimentální hudební koncept, který své tvůrce nepřestává překvapovat vřelostí ohlasů publika, se za jedenáct let posunul do velkého koncertního show. Vivaldianno - Město zrcadel ztvárňuje příběh o nadějích a ztrátách barokního génia Antonia Vivaldiho a posluchačům nabízí barokní hudbu v netradiční moderní podobě.

Koncert se uskuteční v Metropolu 12. listopadu od 19 hodin a již nyní si na něj můžete zakoupit vstupenky v předprodeji Metropolu: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150.

SHOW
Cyklus folkových koncertů v Metropolu nabídne na podzim Miroslava Palečka či Pouta
pctAčkoliv jarní cyklus folkových koncertů Na návštěvě u Nezmarů ještě neskončil (8. června zahraje na Malé scéně českobudějovického Metropolu Robert Křesťan a Druhá Tráva), organizátoři již připravili program na podzimní část. Fanoušci se mohou těšit na Miroslava Palečka, Pouta, Semtex a COP.

Miroslav Paleček podzimní „Nezmary“ odstartuje 23. září od 19 hodin. Na Malé scéně představí materiál ze svého nového CD Ježkárny, které, jak již název napovídá, obsahuje přepracované písně z dílny Jaroslava Ježka, Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Součástí vystoupení bude i křest této nahrávky. Pořadatelé však upozorňují, že návštěvníci mohou počítat také s autorskou tvorbou - chybět nebudou ani nesmrtelné klasiky jako Hele lidi, Prodavač limonád, Valčíček či Úsměv.
7. října dorazí na Malou scénu pardubická skupina Pouta, která v roce 2003 vznikla jako volné pokračování oblíbené kapely Poupata. Za zmínku určitě stojí, že s Pouty jako host vystupuje zpěvačka Poupat Andrea Troníčková, takže se návštěvníci mohou těšit na písničky jako Toulavé boty či Ještě dýchám. Pouta hrají příjemnou, lidskou muziku, která chytí za srdce. Na kontě mají dvě dlouhohrající desky - Pouta... v nás a Mozaika.
25. listopadu se představí nejlepší kapela na světě, jak o sobě mluví na svých webových stránkách plzeňští Semtex. O tom, že je s nimi legrace, svědčí i vlastní označení stylu, který produkují - country-brutal-technofolk. Svérázná skupina má za sebou dvacetiletou historii, jež zahrnuje plno koncertů, úspěchy v soutěžích a dvě nahrávky. Na koncertě proběhne křest nového CD „Dokud se umírá, ještě se neumřelo“.
Z Plzně 13. prosince dorazí i vyhlášená bluegrassová kapela COP, která letos vydává nové album, jež je věnováno klasickým písním starých Greenhorns. Také oni, stejně jako Miroslav Paleček, svoji novinku na Malé scéně pokřtí. Kořeny COP sahají až do druhé poloviny 70. let. V roce 1980 kapela vyhrála prestižní Portu a o rok později tento úspěch zopakovala. COP jsou stálicí, která ve svém žánru patří k tomu nejlepšímu, co česká scéna nabízí.

Předprodej permanentních vstupenek v ceně 880,- Kč/ks začíná 8. června na koncertě Roberta Křesťana a Druhé trávy. Následně budou v prodeji v předprodeji vstupenek Metropolu.

Program podzimního folkového cyklu Na návštěvě u Nezmarů:
23. září - Miroslav Paleček
7. října - Pouta
25. listopadu - Semtex
13. prosince - Cop

Metropol má svou mobilní aplikaci s programem pro Vaše telefony!
pctProgram Metropolu můžete mít nyní stále při ruce přímo ve Vašem mobilním telefonu! Níže přikládáme odkaz, na kterém si můžete zdarma stáhnout novou mobilní aplikaci s naším kulturním programem do Vašeho mobilního telefonu. Aplikace je ke stažení v App Store, Google play i ve Windows Store.

http://mobileapps.anywhere.cz/download/1948?lang=cs

Budete-li si chtít stáhnout naši aplikaci přímo ve svém mobilním telefonu u jednoho z těchto distributorů, hledejte nejlépe pod heslem Metropol České Budějovice.

Na obrázku přikládáme QR kód s odkazem na webové stránky ke stažení naší nové mobilní aplikace do Vašeho telefonu.

SHOW
Předprodej vstupenek na Českou filharmonii v Pavilonu T na výstavišti
pctMetropol zajišťuje ve svém předprodeji distribuci vstupenek na kulturní akce partnerských subjetů. Aktuálně prodáváme vstupenky na koncert České filharmonie, který se uskuteční v rámci letošních Hudebních slavností Emy Destinnové v Pavilonu T na českobudějovickém výstavišti.

Česká filharmonie, 22. září od 18.00 hod., Pavilon T, Výstaviště České Budějovice

program:
P. I. Čajkovskij, Symfonie č. 6 h moll
A. Dvořák, Symfonie e moll, č. 9 „Z Nového světa“

hrají: Česká filharmonie, dirigent Semyon Bychkov

Ceny vstupenek 300,-, 400,- a 500,- Kč.

Vstupenky na koncert zakoupíte v předprodeji Metropolu, po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150.

Prosíme o včasné příchody do divadla
imageV poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude dle provozního řádu Metropolu pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

PROGRAM PŘÍMO NA VÁŠ E-MAIL
Vážení přátelé Metropolu,

nabízíme Vám možnost zasílání našeho kulturního programu a kulturních novinek přímo na Váš e-mail. Postačí, potvrdíte-li Váš zájem o tuto novou službu na naši mailovou adresu: info@metropol-cb.cz a od následujícího měsíce Vás zařadíme do našeho adresáře.

Zároveň se můžete stát našimi fanoušky na Facebooku a nechat se zde informovat o našich aktivitách:
http://www.facebook.com/pages/Metropol-%C4%8Cesk%C3%A9-Bud%C4%9Bjovice/168446013181968?v=wall

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám mnoho nevšedních kulturních zážitků na našich představeních.

 Zobrazení informací pro tisk >>


Připravujeme

Aktuálně

02.06. - 30.09. Přemysl Otakar II. - Král rytíř a zakladatel
Křížová chodba Dominikánského kláštera, Piaristické náměstí, ČB 9 - 17 hod.

Výstava k výročí 750 l ... více
01.09. - 27.09. Výtvarné družstvo TO JSOU, odštěpný závod České Budějovice: Nádherné hezko
Galerie Nahoře od 9 do 18 hod.

Členové výtvarného družstva To jsou Jan Flaška, Lenka Pužmanová, Ka ... více
09.09. Galakoncert k poctě Emy Destinnové
Divadelní sál v 19.30 hod.

Koncert v rámci Hudebních slavností Emy Destinnové
... více
17.09. Jihočeská filharmonie & Jiří Bárta
Divadelní sál v 19 hod.

Zahajovací koncert 35. koncertní sezóny Jihočeské filharmonie < ... více
23.09. Mirek Paleček
Malá scéna v 19 hod.

Recitál legendárního písničkáře známého z dua Paleček - Janík. Koncert uvádím ... více
(c) RCOMP s.r.o. 2005 - 2015