METROPOL spol. s r. o.
Naši partneři

Úvodní strana

SHOW
Letošní ročník prodejní výstavy orchidejí obohatí krokodýli
Metropol Vás opět po roce zve na další výlet do říše kvetoucích rostlin a exotického hmyzu a plazů, tentokrát obohacené o živé exponáty z protivínské Krokodýlí ZOO. Přijměte tedy pozvání do světa jedinečných rostlin, poznejte jejich mimořádnou krásu a nabijte se jejich pozitivní energií.

Naše výstava je svým rozsahem vystavených orchidejí největší v jižních Čechách. Vystavené exempláře jsou prodejní a těšit se můžete na nejnovější světové hybridy orchidejí dovezené přímo z holandské burzy. Tradiční a návštěvnicky velmi oblíbená prodejní výstava orchidejí se uskuteční od 3. do 12. dubna, každý den v době od 9 do 18 hod.

Partnerem výstavy orchidejí jsou webové portály:

http://www.pokojoverostliny.cz/

http://www.zahrada.cz/

Program Metropolu na březen a duben
V příloze tohoto příspěvku naleznete přehlednou informaci o našem programu v měsících březnu a dubnu. Přejeme Vám příjemné chvilky strávené na našich kulturních pořadech.

Přílohy:

program na březen (dokument MS Word, 0.06 MB)
program na duben (dokument MS Word, 0.06 MB)
 
SHOW
Šansoniérka Szidi Tobias kráčí ve stopách Hany Hegerové
pct Szidi Tobias na českou hudební scénu uvedla dvojice Hapka – Horáček. Její pěvecký projev je radostný, vychází ovšem z duše plné nostalgie, smutku a vzdoru. Kritici ji často přirovnávají k Haně Hegerové či Angličance Marianne Faithfull.

Szidi Tobias je členkou bratislavského divadla Astorka a podobně jako Hana Hegerová, která byla původně také herečkou, dokáže dodat svému pěveckému přednesu pro šanson charakteristický dramatický rozměr a emotivní vcítění. Miluje příběhy obyčejných lidí, a to je z jejich písní cítit. Vybírá si písničky, které působí velmi osobně, ale všichni se v nich najdeme. Vychází v nich z kvalitních básnických textů a nezaměnitelné barvy hlasu. Nevšední specifickou atmosféru koncertů podtrhuje její silné osobní charisma. Náladami se čile pohybuje od melancholie až po rozpustilou radost a lehkost bytí. Dokáže obsáhnout polomluvený projev i vyzpívat silné melodické pasáže, přičemž obě polohy výborně korespondují s jejím "chraplavým" hlasem.

Koncert Szidi Tobias uvedeme v komorním prostředí divadelního sálu 15. dubna od 19 hod. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu.

Hop Trop oslaví v Metropolu 35 let!!!
pct Hop Trop, který je špičkou v žánru od svého vzniku až po dnešek, se vydal na turné k oslavě své 35ti leté existence, do Metropolu zavítá 2. dubna.

Celý soubor ve složení Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra nikdy necítil potřebu změnit složení a za dobu svého trvání společně napsal zhruba sto třicet písní, z nichž se celá řada stala hity, které zlidověly. Amazonka, Tři Kříže, Vodácká holka a mnoho dalších písní, a to jak starších tak nejnovějších, zazní také na oslavě pětatřicetiletí souboru doprovázených videoprojekcí a vtipným slovem. Za zvukovým pultem bude sedět pan René Cais, který je rovněž se souborem jako dvorní zvukový mistr už pětatřicet let. Na koncertech bude představeno i zbrusu nové CD souboru, obsahující jak jeho největší hity, tak i úplné novinky.

Vstupenky na koncert zakoupíte v předprodeji Metropolu.

SHOW
Metropol má svou mobilní aplikaci s programem pro Vaše telefony!
pctProgram Metropolu můžete mít nyní stále při ruce přímo ve Vašem mobilním telefonu! Níže přikládáme odkaz, na kterém si můžete zdarma stáhnout novou mobilní aplikaci s naším kulturním programem do Vašeho mobilního telefonu. Aplikace je ke stažení v App Store, Google play i ve Windows Store.

http://mobileapps.anywhere.cz/download/1948?lang=cs

Budete-li si chtít stáhnout naši aplikaci přímo ve svém mobilním telefonu u jednoho z těchto distributorů, hledejte nejlépe pod heslem Metropol České Budějovice.

Na obrázku přikládáme QR kód s odkazem na webové stránky ke stažení naší nové mobilní aplikace do Vašeho telefonu.

SHOW
Prosíme o včasné příchody do divadla
imageV poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

PROGRAM PŘÍMO NA VÁŠ E-MAIL
Vážení přátelé Metropolu,

nabízíme Vám možnost zasílání našeho kulturního programu a kulturních novinek přímo na Váš e-mail. Postačí, potvrdíte-li Váš zájem o tuto novou službu na naši mailovou adresu: info@metropol-cb.cz a od následujícího měsíce Vás zařadíme do našeho adresáře.

Zároveň se můžete stát našimi fanoušky na Facebooku a nechat se zde informovat o našich aktivitách:
http://www.facebook.com/pages/Metropol-%C4%8Cesk%C3%A9-Bud%C4%9Bjovice/168446013181968?v=wall

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám mnoho nevšedních kulturních zážitků na našich představeních.

 Zobrazení informací pro tisk >>


Připravujeme

Aktuálně

26.03. - 09.05. Jan Voběrek: DNY V MEDŽUGORJE
Galerie Nahoře 9 - 18 hod.

Autorská výstava fotografií z náboženské poutě do obce Medžugorje, pout ... více
28.03. - 29.03. Krajská přehlídka scénického tance dětí, mládeže a dospělých 2015
Divadelní sál
28. března od 14 hod. (děti)
29. března od 15 hod. (mládež a dospělí)

... více
31.03. Francis Veber: Chlap na zabití
Divadelní sál v 19 hod.

Divadlo Palace

Tady by se tak krásně vraždilo, kdyby ... více
02.04. Hop Trop 35 let
Společenský sál v 19.30 hod.

Výjimečné spojení tří osobností. Jaroslav Samson Lenk, Ladisla ... více
03.04. - 12.04. Prodejní výstava orchidejí
I. respirium a Kruhový sál 9 - 18 hod.

Metropol Vás zve na další ročník prodejní výstavy orchidejí ... více
(c) RCOMP s.r.o. 2005 - 2015