METROPOL spol. s r. o.
Naši partneři

Úvodní strana

Vánoční výstava orchidejí a exotického ptactva
pctPřijměte pozvání do světa jedinečných rostlin, poznejte jejich mimořádnou krásu a nabijte se jejich pozitivní energií.
Metropol Vás zve na další výlet do říše kvetoucích rostlin a exotického ptactva, hmyzu a plazů, tentokrát však v době Adventu a ve vánoční atmosféře. Využijte této příležitosti a vyberte si na této výstavě originální vánoční dárek.

Populární prodejní výstava orchidejí se uskuteční od 5. do 14. prosince, každý den v době od 9 do 18 hod.

Partnerem výstavy orchidejí jsou webové portály:

http://www.pokojoverostliny.cz/

http://www.zahrada.cz/

SHOW
Zcela nová hra P.R.S.A. zavítá z Divadla Palace do Metropolu!
Hru polského autora Eueniusze Szybala s podtitulem pět žen, tři generace, jedna rodina, stejný osud uvedeme 17. prosince od 19 hod. v divadelním sále.

„Život je plný omylů! A tak se klidně může stát, že místo velkolepé rodinné oslavy babiččina životního jubilea omylem vypravíte funus. Nezbývá pak nic jiného, než vše brát s humorem a vystrojenou pohřební hostinu, na které nechybí svíčky, věnce ani sladké rakvičky, si užít jak se patří.“
„P.R.S.A. jsou hořkou rodinnou komedií a dámskou jízdou nejen pro ženy“
„Pět svérázných žen různého stáří si na oslavě babiččiných osmdesátin zpívá v rytmu blues a přitom procvičuje pánevní dno. Žádná z nich nezná svého otce a každá má osobitý sebeironický humor…“

Vstupenky na divadelní představení "P.R.S.A." zakoupíte v předprodeji Metropolu: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150.

Volné nebytové prostory k pronájmu
METROPOL nabízí k pronájmu volné nebytové prostory v objektu DK Metropol.

Aktuálně nabízíme několik kancelářských prostorů vhodné také pro masážní salon. Bližší informace získáte na tel. číslech 386106112, 739563036 či na mailu info@metropol-cb.cz .

Program Metropolu na listopad a prosinec
V příloze tohoto příspěvku naleznete přehlednou informaci o našem programu v měsících listopadu a prosinci. Přejeme Vám příjemné chvilky strávené na našich kulturních pořadech.

Přílohy:

program listopad (dokument MS Word, 0.06 MB)
program prosinec (dokument MS Word, 0.06 MB)
 
SHOW
Velký mediální ples otevře sezónu společenský plesů 2015
Již posedmé otevře Velký mediální ples novou sezónu společenských plesů. Také v letošním roce pro Vás Metropol spolu s dalšími pořadateli Deníkem, Českým rozhlasem ČB a agenturou Art4Promotion připravil pestrý program, který se určitě postará o Vaši zábavu. Těšit se můžete na tradiční hudební doprovod v podobě tanečního orchestru Metroklub Big Band a Rozhlasového swingového orchestru. Hlavním hudebním hostem večera bude účastnice soutěže Česko Slovensko má talent Zuzana Miková se svou kapelou. Dále se v programu představí folklórní soubor Furiant a skupina Good Company se svým programem světových revivalů. Chybět nebude welcomedrink a bohatá tombola.

Přijměte tedy pozvání do společnosti krásných dam a gentlemanů. Velký mediální ples se uskuteční 10. ledna od 20 hodin. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150.

SHOW
Náhradní termín za zrušené představení "Žena za pultem"
PCTNáhradní termín za zrušené představení Divadla Kalich "Žena za pultem 2: Pult osobnosti" s Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem je 11. března 2015 od 19 hod. v divadelním sále. Vstupenky zůstávají v platnosti.

SHOW
David Koller zahraje své hity akusticky
pctVychutnejte si Davida Kollera v doprovodu se svou kapelou! David Koller na podzim naváže na úspěšné jarní turné po České republice a 3. prosince vystoupí také v Metropolu. Komorní atmosféra akustického koncertu nechá vyniknout křehkou krásu jeho melodií a textů. Těšit se můžete i na Davidovy největší hity v nových aranžích – Černí andělé, Šrouby do hlavy, Oheň, Amerika, či Chci zas v tobě spát a další.

Vstupenky na koncert zakoupíte již nyní v předprodeji Metropolu: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150.

SHOW
Přijímáme přihlášky do tanečních kurzů na jaro 2015!!!
pctPřijďte se naučit tančit, pobavit se, zasmát a najít si nové přátele.

Metropol Vám nabízí taneční kurz pro mládež od ledna 2015 pod profesionálním vedením tanečních mistrů Jany Bátovské a Tomáše Ryneše. Naučí Vás základním krokům standardních tanců (waltz, valčík, polka) či latinsko-amerických tanců, předají Vám své nasbírané zkušenosti a rady. Na konci našeho kurzu nebudete už jen šlapat kroky, ale budete umět tančit. Začínáme 26. ledna!
Pro školní třídy a skupiny máme atraktivní nabídku v podobě slevy 400 Kč pro každého účastníka!

Více informací na tel. čísle 386 106 112 nebo na www.metropol-cb.cz v sekci kurzy.

Příloha: leták (obrázek JPEG, 0.57 MB)

Prosíme o včasné příchody do divadla
imageV poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

PROGRAM PŘÍMO NA VÁŠ E-MAIL
Vážení přátelé Metropolu,

nabízíme Vám možnost zasílání našeho kulturního programu a kulturních novinek přímo na Váš e-mail. Postačí, potvrdíte-li Váš zájem o tuto novou službu na naši mailovou adresu: info@metropol-cb.cz a od následujícího měsíce Vás zařadíme do našeho adresáře.

Zároveň se můžete stát našimi fanoušky na Facebooku a nechat se zde informovat o našich aktivitách:
http://www.facebook.com/pages/Metropol-%C4%8Cesk%C3%A9-Bud%C4%9Bjovice/168446013181968?v=wall

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám mnoho nevšedních kulturních zážitků na našich představeních.

 Zobrazení informací pro tisk >>


Připravujeme

Aktuálně

21.10. - 30.11. FOTO IUVENTARS bienále 2014
Galerie Nahoře 9 - 18 hod.

Myšlenkou projektu FOTO IUVENTARS je prohloubit spolupráci mezi uměleck ... více
10.11. - 30.11. Sametová revoluce
I. respirium 9 - 18 hod.

Rok 1989 byl významným mezníkem v naších novodobých dějinách, který p ... více
29.11. Arte della Tlampač: Krvavý den na Dagoberském panství
Malá scéna v 19.30 hod.

Derniéra představení

Pět cizinců se za záhadných oko ... více
30.11. Český talent 2014 - Jihočeský vrabčák
Společenský sál v 15 hod.

Velké finále celorepublikové pěvecké soutěže.

Cena vstupenek ... více
03.12. DAVID KOLLER UNPLUGGED 2014
Společenský sál v 19 hod.

David Koller, člen znovuzrozené skupiny Lucie, vyráží na podzim na své s ... více
(c) RCOMP s.r.o. 2005 - 2014