METROPOL spol. s r. o.
Naši partneři

Úvodní strana

Volné nebytové prostory k pronájmu
METROPOL nabízí k pronájmu volné nebytové prostory v objektu DK Metropol.

Aktuálně nabízíme několik kancelářských prostorů vhodné také pro masážní salon. Bližší informace získáte na tel. číslech 386106112, 739563036 či na mailu info@metropol-cb.cz .

Program Metropolu na duben a květen
V příloze tohoto příspěvku naleznete přehledný seznam našich kulturních aktivit v měsících dubnu a květnu. Přejeme Vám příjemné chvilky strávené na našich kulturních pořadech.

Přílohy:

program na květen (, 0.02 MB)
program na duben (, 0.02 MB)
 
SHOW
Zdeněk Izer přiveze nové Furtluftdurch tour
pctNový zábavný program populárního baviče Zdeňka Izera, v kterém se diváci setkají s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie nejrůznějších televizních pořadů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.
Partnerkou Zdeňka Izera v novém programu bude opět zpěvačka a finalistka prvé řady Superstar Šárka Vaňková.

Vstupenky na pořad Zdeňka Izera, který se uskuteční 14. května ve společenském sále, jsou již v předprodeji!

Divadlo SKLEP zve na Besídku
pctNázev divadla Sklep pochází ze skutečného sklepního prostoru domku babičky Davida Vávry, který zde soubor založil (pod původním jménem Kobil klub) se svým čtrnáctiletým spolužákem Milanem Šteindlerem v roce 1971. Texty z této doby, rané básně a krátké scénky, byly o pár let později použity v jednotlivých představeních pořadu Besídka. V první polovině sedmdesátých let tyto texty představovali pouze svým kamarádům. Původně soukromá aktivita zakládající dvojice a několika dalších přátel začínala ve druhé polovině sedmdesátých let přerůstat ve veřejná vystoupení. Od roku 1980 vystupuje soubor v kulturním domě Dobeška, který se stal jeho domovskou scénou na další dlouhá léta. V té době začíná spolupráce s dalšími pražskými divadly. Divadlo Sklep bylo hlavním tahounem skupiny Pražská 5, dále tvořené divadly Mimóza, Vpřed, Kolotoč a Křeč, která představovala nejvýraznější generační hnutí 70. a 80. let a přinesla oživení tehdejší divadelní scény. Sklep byl z divadel Pražské 5 nejen nejstarší, ale také nejpočetnější i nejvytrvalejší: bez větších přestávek hraje dodnes. Dobrým příkladem je tradiční sklepovská Besídka, každoročně uváděné pásmo scének, skečů, písní a tanců, čerpající z nasazení interpretů a jejich svérázného smyslu pro humor. V alternacích hrají: David Vávra, Milan Šteindler, Jiří „Fero“ Burda a další, režie: Divadlo Sklep.

Vstupenky na letošní Besídku Divadla Sklep, která se uskuteční 28. května, zakoupíte v předprodeji Metropolu: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150.

SHOW
Janoušek, Redl a Samson píší svou poslední kapitolu
pct Závěrečný koncert celého posledního tour populární trojice!!!

Již téměř 30 let je pojí nejenom přátelství, ale hlavně jejich společná vystoupení, která se na čtvrtstoletí stala jednou z nejžádanějších hudebních atrakcí naší písničkářské scény. Od roku 1986, kdy se setkali na pódiu poprvé, si jejich originální show zamiloval snad každý žánrový příznivec.
Během této doby spolu natočili tři autorské desky, odehráli stovky nezapomenutelných koncertů po celém světě, rozesmáli i dojali tisíce diváků a napsali o tom každý svůj díl knižní trilogie s názvem MY TŘI A JÁ.
V lednu letošního roku svorně oznámili, že svoje společné působení završí vydáním závěrečného dílu této trilogie. Při této příležitosti připravili pro své fanoušky poslední společné koncertní turné, které se uskuteční v dubnu letošního roku a bude spojeno se slavnostním křtem a autogramiádou.

Turné vyvrcholí svým závěrečným koncertem právě v českobudějovickém Metropolu v neděli 27. dubna od 19 hod. Vstupenky zakoupíte v předprodeji: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150.

SHOW
SHOW
Přijímáme přihlášky do tanečních kurzů na podzim 2014!!!
pctPřijďte se naučit tančit, pobavit se, zasmát a najít si nové přátele.

Metropol Vám nabízí taneční kurz pro mládež od září 2014 pod profesionálním vedením tanečních mistrů Jany Bátovské a Tomáše Ryneše. Naučí Vás základním krokům standardních tanců (waltz, valčík, polka) či latinsko-amerických tanců, předají Vám své nasbírané zkušenosti a rady. Na konci našeho kurzu nebudete už jen šlapat kroky, ale budete umět tančit.
Pro školní třídy a skupiny máme atraktivní nabídku v podobě slevy 400 Kč pro každého účastníka!

Více informací na tel. čísle 386 106 112 nebo na www.metropol-cb.cz v sekci kurzy.

Příloha: leták (obrázek JPEG, 0.89 MB)

Předprodej vstupenek na Lucii Bílou v Českém Krumlově
LuckaMetropol zajišťuje ve svém předprodeji distribuci vstupenek na kulturní akce partnerských subjetů. Aktuálně prodáváme vstupenky na koncert Lucie Bílé s Petrem Maláskem v Českém Krumlově, který pořádá agentura VM ART production:

LUCIE BÍLÁ & Petr Malásek, 24. května od 19.00 hod., Zámecká jízdárna, Český KrumlovVstupenky na koncert zakoupíte v předprodeji Metropolu, po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150. Cena vstupenek 790,- a 850,- Kč.

 Zobrazení informací pro tisk >>


Připravujeme

Aktuálně

01.04. - 09.05. Jaroslav KLM Klíma: JEN PLANÉ SNY aneb PROMĚNY (pro) ŽENY
Galerie Nahoře 9 - 18 hod.

Fotografická výstava aranžovaných fotografií.

I ... více
25.04. Rostislav Zabloudil: HLADOVKA a její „zázračné“ účinky
Malá scéna v 17 hod.

Beseda s historikem, pedagogem a podnikatelem Mgr. Rostislavem Zabloudilem o ... více
26.04. BURZA SBĚRATELŮ
Společenský sál v 7.00 hodin
26.04. Paulie Garand
Společenský sál od 21.00 hodin

Paulie Garand se věnuje rapu i produkování a kromě sólo kariéry v ... více
27.04. Samson, Janoušek, Redl: Poslední kapitola
Společenský sál v 19 hod.

Poslední společné turné!!!

Ji ... více
(c) RCOMP s.r.o. 2005 - 2014