Novinky

Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Wabiho Daňka a Miloše Dvořáčka, Funny Fellows či Poutníky

23.6.2017Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Wabiho Daňka a Miloše Dvořáčka, Funny Fellows či Poutníky

Také na podzim letošního roku se bude na Malé scéně Metropolu v Českých Budějovicích konat cyklus folkových koncertů s názvem Na návštěvě u Nezmarů. Fanoušci se mohou těšit na kultovní žánrové osobnosti - Wabiho Daňka a Miloše Dvořáčka, Stráníky a Poutníky. Zpestřením pak budou slovenští Funny Fellows.

Předprodej abonentek na celý cyklus byl zahájen 22. června. Cena je 880 korun. Po ukončení předprodeje abonentek (24. srpna) bude možné zakoupit vstupenky i na jednotlivá vystoupení. K dispozici budou vždy měsíc před samotným koncertem.

zobrazit detail »

oddelovac

Omezení předprodeje vstupenek o letních prázdninách

20.6.2017

Upozorňujeme, že o letních prázdninách dojde k omezení předprodeje vstupenek. Standardní provoz předprodeje vstupenek bude do 4. července. Dne 7. a 10. července bude předprodej uzavřen. Od 11. července do 18. srpna budete moci zakoupit vstupenky na vybrané pořady a legitimace do našich tanečních kurzů v sekretariátu ředitele v pracovních dnech od 9 do 15.30 hod. Standardní doba předprodeje bude zahájena opět 21. srpna.

zobrazit detail »

oddelovac

Začal předprodej na výpravný muzikál Alenka v kraji zázraků!

30.5.2017Začal předprodej na výpravný muzikál Alenka v kraji zázraků!

Po dvou letech, kdy jsme uvedli Kapku medu pro Verunku, přivážíme z pražského divadla Hybernia v produkci společnosti Pixa-pro další výpravný rodinný muzikál.

Velký výpravný pohádkový muzikál plný hereckých hvězd s úchvatnými kostýmy a hudbou Vašo Patejdla Alenka v kraji zázraků uvedeme 11. listopadu v 10 hodin. V případě velkého zájmu veřejnosti bude přidáno další představení od 14.30 hod.

Předprodej vstupenek začal 20. dubna. Vstupenky koupíte on-line na našich webových stránkách či v našem předprodeji!

zobrazit detail »

oddelovac

POZOR! Rušíme představení "Dva nahatý chlapi"

16.5.2017POZOR! Rušíme představení "Dva nahatý chlapi"

Vážení přátelé,

bohužel musíme zrušit plánované představení “Dva nahatý chlapi”, které se mělo konat 22. 6. 2017. Důvodem je, jak uvádí zastupující agentura, velké pracovní vytížení herce v hlavní roli pana Zounara. Hra musí být z tohoto důvodu přeobsazena a bohužel se do termínu našeho představení již nestihne nastudovat. Doposud není znám ani herec, který pana Zounara nahradí.

zobrazit detail »

oddelovac

Legendární Josef Dvořák předvede svůj herecký talent v divadelním sále Metropolu

14.5.2017Legendární Josef Dvořák předvede svůj herecký talent v divadelním sále Metropolu

V podstatě nezáleží na názvu inscenace - jakmile je v hlavní roli Josef Dvořák, stojí za to vyrazit do divadla! Je to člověk překypující energií, vtipem a láskou k divadlu. Na scéně si velice rozumí i s ostatními herci a může si tak dovolit vybočit z textu v podstatě kdykoli se mu zachce. A právě to na něm "jeho publikum" tolik miluje. Nyní budete mít možnost shlédnout jeho herecké umění také v Českých Budějovicích. Představí se vám se svou divadelní společností v nestárnoucím muzikálu Čochtan vypravuje, který sám upravil dle předlohy V+W.


 

zobrazit detail »

oddelovac

Pražské Divadlo Ungelt svou hrou Skořápka zaútočí na Vaše srdce!

24.4.2017Pražské Divadlo Ungelt svou hrou Skořápka zaútočí na Vaše srdce!

Příjemný, vtipný, milý a poučný je příběh divadelního představení „Skořápka“ v podání pražského Divadla Ungelt, které můžete v divadelním sále Metropolu shlédnout v pondělí 29. května.

V zapadlé knihovně se schází zakřiknutá knihovnice Halina a suverénní zlatokopka Roxana, která není zrovna velká myslitelka, ale díky ostrým loktům a přepálené cílevědomosti se ve světě rozhodně neztratí. A nečekaně vzniká zprvu nesourodé přátelství… Přesvědčíte se, že i v knihovně se může odehrávat děj plný emocí a zábavných situací. Budete svědky hereckých koncertů Aleny Mihulové a Petry Nesvačilové.

 

zobrazit detail »

oddelovac

Vracíme vstupné za zakoupené vstupenky na koncert Věry Špinarové a Heidi Janků

24.3.2017

Vstupné za zakoupené vstupenky na společný koncert Věry Špinarové s Heidi Janků vracíme v našem předprodeji.

zobrazit detail »

oddelovac

Metropol opět provoní orchideje!

23.3.2017Metropol opět provoní orchideje!

Přijměte pozvání do světa jedinečných rostlin, poznejte jejich mimořádnou krásu a nabijte se jejich pozitivní energií.

Metropol vás opět po roce zve na další výlet do říše kvetoucích rostlin a exotického hmyzu a plazů. Také v letošním roce jsou součástí výstavy exponáty z protivínské Krokodýlí ZOO. Tentokrát si budete moci prohlédnout kajmana brýlového a krokodýla siamského. Expozice bude navíc obohacena také o tropické ptactvo.

Na výstavě naleznete na 60 druhů botanických orchidejí a 40 druhů nejnovějších komerčních holandských hybridů. Zároveň uvidíte na 50 druhů kaktusů a sukulentních rostlin. Celkem bude vystaveno více než 1 tis. rostlinných exponátů, z nichž většina budou prodejné.

zobrazit detail »

oddelovac

Do divadla tentokrát zveme vaše nejmenší!

15.3.2017Do divadla tentokrát zveme vaše nejmenší!

V letošní sezoně přiváží populární Těšínské divadlo oblíbenou pohádku o lásce krásné Zlatovlásky k mladému Jiříkovi. Udělejte si čas, přiveďte vaše děti, sedněte si do pohodlných sedadel a zasněte se...

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - jaro 2017

6.3.2017Newsletter Metropolu - jaro 2017

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na jarní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "jaro 2017".

Newsletter - jaro 2017

zobrazit detail »

oddelovac

ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

11.1.2017ZVEME VÁS NA ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER, TANCE A ODMĚN

Metropol Vás srdečně zve na oblíbený dětský maškarní karneval. Ten se uskuteční 29. ledna od 14.30 hodin. Programen bude provázet oblíbená Pavla a její asistentky. Na děti i dospělé čeká velký taneční rej, dále soutěže, hry a hlavně sladké odměny pro všechny. Těšíme se na všechny princezny, víly, zvířátka, kovboje i batmany...

 

zobrazit detail »

oddelovac

Permanentní vstupenka na jarní cyklus folkových koncertů

2.1.2017Permanentní vstupenka na jarní cyklus folkových koncertů

Fanoušci folku se mohou těšit na jarní pokračování folkového cyklu Na návštěvě u Nezmarů. Malá scéna Metropolu přivítá hned několik legend, které se do historie žánru zapsaly velkým písmem!

zobrazit detail »

oddelovac

Prodejní doba předprodeje vstupenek ve svátečních dnech

19.12.2016

Prodejní doba předprodeje vstupenek ve svátečních dnech:

23. a 27. prosinec - zavřeno
28. a 29. prosinec - otevřeno 13 - 17 hod.
30. prosinec - zavřeno, inventura

oddelovac

ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ

7.11.2016ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ

Vážení přátelé, omlouváme se, ale jsme nuceni zrušit představení Frankie a Johnny (Divadlo v Rytířské), které se mělo konat 8. listopadu na Malé scéně METROPOLU.  Představení bude odehráno v náhradním termínu, a to 16. ledna 2017.

zobrazit detail »

oddelovac

ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ

1.11.2016ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ

Z důvodu nemoci členky souboru Vinohradského divadla, jsme byli nuceni zrušit představení Zlatý pan ministr a Turecká kavárna konaného dne 3. listopadu 2016.

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu

6.10.2016Newsletter Metropolu

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na dlouhé podzimní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2016".

newsletter "podzim 2016"

zobrazit detail »

oddelovac

Vánoční hvězdy 2016 v Českých Budějovicích

28.9.2016Vánoční hvězdy 2016 v Českých Budějovicích

Kouzlo a magie nadcházejících vánočních svátků, na 70 účinkujících, velkolepá scéna a nejkrásnější světové vánoční melodie v podání velkého orchestru a hvězdných sólistů - to všechno jsou atributy mimořádného adventního koncertu Vládi Hrona.

Účinkují: Vladimír Hron, Ilona Csáková, Vojtěch Drahokoupil, Kateřina Jalovcová, Lucie Černíková, dětský sbor CARMÍNA, Severočeská filharmonie, SaxyGirls Bigband  a další....

zobrazit detail »

oddelovac

Od pondělí standardní doba předprodeje

29.8.2016

Od pondělí 29. srpna zahajujeme standardní dobu předprodeje vstupenek. Zároveň je opět možné si vstupenky rezervovat on-line na našich webových stránkách. Doba rezervace činí 3 dny. Předprodej vstupenek je otevřen po - čt 13 - 17 hod., pá 12 - 16 hod.

oddelovac

Prosíme o včasné příchody do divadla

11.4.2016

V poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude dle provozního řádu Metropolu pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

oddelovac

Tip pro Ježíška!

28.11.2015Tip pro Ježíška!

Ježíšci, nevíte co koupit pod stromeček??? A co takhle vstupenku do Metropolu???

V současnosti naleznete v předprodeji vstupenky na tyto pořady:

9.1. IX Velký mediální ples
16.1. Myslivecký bál
17. 1. Glenn Miller Orchestra...
21. 1. Rukojmí bez rizika (Divadelní agentura Harlekýn)
24. 1. Dětský maškarní karneval
26. 1. Můj báječný rozvod (Divadlo Na Fidlovačce)

Zároveň prodáváme abonentky na jarní kurz tanečních a folkový cyklus na Návštěvě u Nezmarů!!!

 

zobrazit detail »

oddelovac
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Nebyla to 5, ale 9
Lo Stupendo

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
LED Multimédia
Jihočeský kalendář
Arpida
1K Design
Reklamní propisky