MELODY MAKERS - "Pojďme si zařádit" & MAGDALÉNA KOŽENÁ

(Hudební pořad)

3.12.2017MELODY MAKERS - "Pojďme si zařádit" & MAGDALÉNA KOŽENÁ

Společenský sál v 19.00 hod.

Vážení přátelé METROPOLU, připravili jsme pro vás mimořádný a  exkluzivní  koncert MELODY MAKERS s titulem „Pojďme si zařádit“! (Let`s Misbehave”). Jako host tentokrát vystoupí světoznámá mezzosopranistka Magdalena Kožená.

Magdalena Kožená, krásná žena s brilantním hlasem, je kritiky řazena mezi nejlepší,  a posluchači mezi nejznámější světové pěvkyně současnosti. Byla oceněna řadou domácích i zahraničních ocenění, letos byla dokonce jmenována na cenu Grammy.

Tentokrát chce českému a slovenskému publiku nabídnout koncertní program, jenž je vskutku nečekaný a v pravém slova smyslu výjimečný. Rozhodla se na chvíli opusti svět klasické hudby a zakoketovat si s múzami lehkými. Pro svůj výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného – Cole Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho MELODY MAKERS, orchestru, který představuje světovou špičku v oblasti autentické interpretace jazzu, swingu  a taneční hudby 30. a 40. let.

Přijďte si poslechnout slavné melodie Night And Day, I`ve  Got you Under My Skin, Love For Sale či Begin To Beguin v podání Magdaleny Kožené, která vás zve slovy: Let`s Misbehave! – Pojďme si zařádit.

 

Cena vstupenek je: 990 Kč, 1 090 Kč, 1 190 Kč, 1 290 Kč a 1 490 Kč.

Vstupenky v předprodeji od 30. června.

 

 

 

chci vstupenku

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Bigbeat
Melody Makers

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida