Galavecer se skupinou California Dreams a hosty MS ve stripu

(Společenská a ostatní akce)

9.2.2019Galavecer se skupinou California Dreams a hosty MS ve stripu

Společenský sál v 20.00 hod.

Galavečer se skupinou CaliforniaDreams a hosty MS ve stripu 2019

Nejlepší  pánská striptýzová skupina míří po delší době opět do Českých Budějovic a navíc si pozve několik skvělých hostů z MS ve stripu. které proběhne 8.2.2019 v brněnském Bobycentru.

Za posledních 7 let se toto uskupení sexy mužů stalo fenoménem na poli lechtivé zábavy pro ženy. V publiku se vystřídaly již statisíce fanynek z ČR, Německa, Rakouska, Slovenska, Polska, Litvy a dalších evropských zemí. I tentokrát si dámy užijí show, při které doslova ztratí hlavu. V čem tkví úspěch CaliforniaDreams? Hlavní roli hrají vyrýsované postavy tanečníků, na kterých se odrážejí tisíce hodin strávených v posilovnách, propracovaná choreografie opírající se o světoznámé hudební hity a kostýmy, které provokují ženské sexuální fantazie.

Tanečníci jsou typově natolik odlišní, že si tu svého favorita najde každá žena od 18 do 80 let. Kdo by v publiku očekával pouze nespoutané single třicátnice či party kamarádek, které na toto představení přišly oslavit narozeniny nebo rozlučku se svobodou, mýlil by se.

Vystoupení CaliforniaDreams si nenechávají ujít ani starší dámy, které v energickém povzbuzování tanečníků nezůstávají za mladšími kolegyněmi pozadu. Ať už si jen chtějí užít nevázanou zábavu či alespoň na chvíli uniknout před každodenními starostmi, tato pánská revue jim obojí garantuje.

 

Vstupenky k dispozici zde: http://californiadreams.cz/event/exhibice-ms-9-2-2019-ceske-budejovice/

Cena vstupenek je 999 Kč a 599 Kč.

Vstupenky také v předprodeji Metropolu za 350 Kč.

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Myslivecký bál
Maškarní

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa