Pravidla tanečních

 
 
 1. Každý účastník je povinen prokazovat se při každém večeru tanečních  ,,Legitimací účastníka kurzu“. Sem mu bude vždy dáno razítko s datem daného večera.
 
 1. Účastník je povinen vyzvednout si ,,Legitimaci pro účastníka tanečního kurzu“ nejpozději do data uvedeného na http://www.metropolcb.cz/tanecni-kurz-2017/ .
 
 1. Legitimace platí pouze pro jeden kurz a je tedy nepřenosná.
 
 1. Pokud účastník legitimaci ztratí, neprodleně tuto skutečnost oznámí v sekretariátu Metropolu. Zde mu bude vystavena nová legitimace. Účastník si s sebou přinese náhradní fotografii 35 mm x 45 mm (jako na občanský průkaz).
 
 1. Z organizačních důvodů není možné libovolně navštěvovat stejné typy kurzů podle toho, jak účastníkům vyhovuje čas konání kurzu. Účastník se hlásí na kurz, který je pevně časově určen a tato přihláška je závazná.
 
 1. Pravidelná docházka do kurzu je v zájmu účastníka kurzu, nenavštívené hodiny nemohou být z kurzovného odečítány.
 
 1. Účastníci kurzu přicházejí nejpozději 15 minut před zahájením lekce!!!
 
 1. Dívky přichází ve společenských šatech případně halence (topu) a sukni. Délka sukně (šatů) by neměla být kratší než max. 10 cm nad kolena!!! Jako obuv doporučujeme lodičky, či páskové boty s NIŽŠÍM podpatkem a nejlépe pevnou patou.
 
 1. Chlapci přichází do tanečních v obleku, košili s kravatou (motýlkem) a čistou společenskou obuví.
 
 1. Jakéko-li jiné, než výše uvedené oblečení, nebude tolerováno a účastník se tento večer nebude moci zúčastnit tanečního kurzu (bez náhrady škody).
 
 1. Na prodlouženou a věneček, vzhledem k tomu, že se jedná o společenskou událost, mají VŠICHNI zúčastnění společenské oblečení a obuv. V opačném případě se nebudou moci prodloužené či věnečku zúčastnit!
 
 1. Při prodloužené mohou do sálu pouze nejbližší příbuzní (při věnečku může být omezeno počtem osob), všichni ostatní mohou využít místa na balkonu případně dalších, k tomuto určených prostorech.
 
 1. V rámci běžných večerů, mohou rodiče, příbuzní či kamarádi, za obvyklý poplatek 50 Kč a 20 Kč, sledovat účastníky pouze z balkonu. Návštěvníci se chovají tiše, aby nerušili probíhající výuku.
                 
 1. Účastníkům je vyhrazen Společenský sál, proto se, po dobu výuky, nebudou zdržovat na balkonu či v jiných prostorách Metropolu.
 
 1. K odkládání svrchního oblečení a zavazadel slouží šatna. V našem kurzu bude zajištěna tato služba za obvyklý poplatek. Do sálu není vhodné, z hlediska požárních předpisů, z prostorových a estetických důvodů donášet kabáty, bundy a zavazadla, vyjma dámské kabelky. Toto také platí pro osoby, které se na taneční kurz přichází pouze podívat.
 
 1. Během výuky není vhodné používat mobilní telefony. V případě, že se bez telefonu neobejdete, zajistěte prosím, aby ostatní nebyli rušeni vyzváněním a jinými zvuky Vašeho mobilního aparátu.
 
 1. Kouřit v prostorách, mimo míst k tomu zvláště vyhrazených, je zakázáno.
 
 1. Společenská pravidla a pokyny tanečních mistrů a pořadatelů jsou pro účastníky kurzu závazné. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenské etiketě mohou taneční mistři či pořadatelé účastníka z kurzů bez náhrady vyloučit.
 
 1. Změna rozvrhu je v případě nutnosti vyhrazena a bude vždy aktuálně uvedena na facebooku
 
 1. Přihlášením do kurzu účastník stvrzuje, že se s tímto řádem tanečního kurzu seznámil a bude jej dodržovat.
 
 
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Bigbeat
Melody Makers

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida